ART / Lithographs / Litograph in colors 8652006
nr 865 2006
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Igge Karlsson (b. 1932), -83, 38/260, horses, sheet: 57 x 78,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Igge Karlsson (f. 1932), -83, 38/260, Hästar, bladets mått: 57 x 78
Igge Karlsson, Swedish painter, born 1932, dead 2009.
SEK 100
Monday December 16 2013
at 18:20:44
13/12 12:05:57